FUAR

B2B Stratejilerine Yönelik Reklam ve Tanıtım
Marka Algısını Ön Plana Çıkartma
Hedef Kitleye Direkt Temas
Yeni Portföy Oluşturmaya Yönelik Çalışmalar

Günümüzde tüm sektörlerde yaşanan gelişmeler ve pazarda meydana gelen yeni oluşumlar rekabetin yoğun olduğu bir ortam doğurmuştur. Bugün artık mal üretip pazara sürmek, başarı elde etmek ve satış yapabilmek için yeterli görülmemektedir. Firmalarımız katıldıkları fuarlarda kendilerini rakiplerinden bir adım öne geçirmek için farklı strateji ve tanıtımlara ihtiyaç duymaktadırlar. İşte tam da bu noktada biz devreye giriyoruz.

Deutsche Messe ile yapmış olduğumuz işbirliği ile ülkemizde düzenlenen fuarlarda, katılımcılara rakiplerinin algı olarak önüne geçirebileceği reklam ve tanıtım olanaklarını sağlıyoruz. İşbirliği yaptığımız firmalara kendi hedef ve stratejilerine uygun fuar içi veya fuar dışı reklam çözümleri sunuyoruz.

PARTNERLERİMİZE
FARK YARATACAK


PROJELER ve SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ
BİRLİKTELİKLERİ SAĞLAMAK.

8
B2B FUARI
34
ÜLKE
75.000
ZİYARETÇİ
%25
YILLIK BÜYÜME

YAKIN TARİHDEKİ FUARLAR

Fuar
29 Eylül 2021 - 2 Ekim 2021
ISK-Sodex
Fuar
10-13 Kasım 2021
WIN Eurasisa
Fuar
17-21 Kasım 2021
HPKON

Reklam, Sponsorluk Olanakları ve Fiyatları

Bizimle irtibata geçin
info@teorimedya.com

FOTOĞRAFLAR

Dur Düşün Karar Ver Uygula !

Bir markanın izleyeceği iletişim stratejisini etkin kılan en önemli parametreler zamanlama, planlama, fiyat, sürdürülebilirliktir. Aynı zamanda farklılaşabilmek, etkileşimi yüksek tutabilmek de, son derece önemlidir. Kendi stratejinize uygun bir TEORİ ile yola çıkmalısınız. TEORİ ise deneyim ve yetkinlik gerektirir.

20 yıla yakın süredir gerçekleştirdiğimiz yüzlerce projeden bahsetmek için değil, sizlere fark yaratacağına inandığımız TEORİ leri üretmek için varız.